Nawigacja - szukaj

Nawigacja

 

 

 

 

 

 

 

 


 

                                                      

                                    


 

Najdłuższy przelot w Europie 412 km na GIN TRIBE

Ukraiński pilot Mike Goncharov-Goryanskiy lecąc na paralotni GIN Tribe ustanowił rekord Europy w najdłuższym locie na paralotni. Przeleciał dystans 412 km, za co należą się mu ogromne gratulacje!

Marzeniem Mikea było dolecieć tak daleko, aby zobaczyć morze, w 2011 roku udało mu się pokonać odległość 325 km, ale niestety występujące mgły nie pozwoliły mu tego marzenia zrealizować. Tym razem poleciał jeszcze dalej i nie dość, że zobaczył morze to wylądował zaraz obok i poszedł się w nim o kąpać!

Mike zaczął latać na paralotni w 2007 roku, robiąc krótkie loty za wyciągarką. W następnych latach kupił napęd, co pozwoliło mu nauczyć się jak znajdywać i najlepiej wykorzystywać termikę aby jak najdłużej pozostać w powietrzu. W 2010 roku zorganizował wyciągarkę i powrócił do latania swobodnego. Udało mu się zrobić kilka dużych trójkątów oraz w kolejnym roku wspomniany przelot 325 km na swoim GIN Tribe XS.

Jego najdłuższy przelot 412 km był pierwszym w Europie przelotem na odległość powyżej 400 km. Przelot trwał 8,5 godziny z średnią prędkością około 50 km/h. Podczas lotu maksymalna wysokość wyniosło 3000 m. Ukraińskie równiny są idealne do długich lotów XC, z niecierpliwością czekam na kolejne wyśmienite wyniki!

Tracklog

Tribe

Dodatkowe informacje

scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk